Profesní vzdělávání našich zaměstnanců

V rámci neustálého profesní růstu našich zaměstnanců výroby a zlepšování výrobních i kontrolních procesů bylo v ASTOS Machinery a.s. ve druhé polovině roku 2020 provedeno praktické školení na nové metody sváření v rámci projektu „Podnikové vzdělávání zaměstnanců II.“ spolufinancováno EU.

Umění sváření je základním stavebním kamenem výroby všech produktů naší firmy, od článkových a magnetických dopravníků třísek, bubnové a vertikální filtrační stanice, krytování strojů, až ke kontejnerům pro třídění kovového odpadu. Nové metody tak přináší zefektivnění procesů a udržení stálé kvality naší výroby.

Proškolení svářeči získali Certifikát o absolvování školení s cílem zlepšení kvality svarů, technik svařování a proškolení nových metod sváření.

Pracovníci z oddělení řízení jakosti absolvovali školení a praktickou zkoušku pro Vizuální zkoušku svárů, díky čemuž obdrželi certifikát o zkoušce dle metodiky EN ISO 17 637 a EN ISO 5817.

Poděkování patří odbornému školiteli Ing. Pavlu Hránkovi ze společnosti PHP Welding s.r.o. Ing. Hránek je soudním znalcem v oborech svařování a základní materiály, svařovací a korozní inženýr.

Tato série školení pracovníků výroby a kontroly jakosti byla spolufinancována EU díky Operačnímu programu Zaměstnanost, který bude ukončen až na podzim tohoto roku.

Přidávání komentářů není povoleno.