Jsme si vědomi důležitosti podpory vzdělávání mladých učňů, studentů a rodinného přístupu k zaměstnancům. Své zaměstnance podporujeme v dalším sebevzdělávání a získávání praktických zkušeností zejména v těchto oborech: řemeslná výroba ve strojírenství, konstrukce strojů, technologie výroby, řízení kvality, řízení výroby, obchod, nákup, ekonomika. Nejen kvůli tomuto přístupu jsme získali v roce 2012 tituly Firma roku 2012 a Odpovědná firma roku 2012 v Karlovarském kraji.

Společnost ASTOS Machinery a.s. podporuje mladé učně a studenty strojírenských oborů při studiu a spolupracuje se školami ISŠ Cheb, ISŠTE Sokolov. Tou největší výhodou pro tyto učně a studenty je možnost praxe přímo ve firmě ASTOS MACHINERY a.s. v Aši pod vedením zkušeného pracovníka, tzv. patrona.

ASTOS Machinery a.s tvoří zaměstnanci především v těchto odděleních:

V nové moderní kanceláři konstrukce a technologie najdou uplatnění kreativní SŠ a VŠ strojního zaměření.

V oddělení NÁKUPU a PRODEJI pracují týmy jazykově vybavených, aktivních, pečlivých a spolehlivých zaměstnanců, kteří se výborně orientují na trhu a velice dobře znají výrobky firmy ASTOS Machinery a.s..

Ve výrobě naleznou zajímavou práci s velice motivačními výdělky šikovní strojní zámečníci, kteří umí svařovat, obráběči kovů, nebo nástrojaři.

V současnosti hledáme vhodné uchazečné pro tyto pracovní pozice:

 

Volné pracovní pozice v závodu v Aši

Konstrukční a vývojová kancelář Plzeň

 

Máte-li zájem o jinou pracovní pozici, na kterou není nyní vypsáno výběrové řízení, pošlete nám motivační dopis a svůj životopis, nebo se informujte na níže uvedeném tel. čísle o možnostech uplatnění ve společnosti ASTOS Machinery a.s.

Bližší informace o volných pracovních pozicích a o možnostech podpory studentů a učňů ve firmě ASTOS Machinery a. s. Vám rádi poskytneme na telefonním čísle: 354 401 044.

  • Nabídka pracovních příležitostí
    Zobrazit
  • Spolupráce se školami
    Zobrazit