Akciová společnost ASTOS Machinery se může hrdě řadit díky svými řešeními ke špičkovým evropským společnostem se zákazníky po celém světě. Jsme dynamicky se vyvíjející společnost s dlouholetou tradicí. Zabýváme se výrobou dopravníkových systémů a celých automaticky řízených linek jak k CNC strojům, tak k lisům. Další oblastí jsou filtrační zařízení pro strojírenství a krytování strojů. Díky našim rozsáhlým zkušenostem a vysoké odbornosti konstruktérů, jsme schopni projektovat a realizovat celé projekty pro strojírenský i automobilový průmysl. Naši zákazníci oceňují naši schopnost nalézt sofistikovaná i velmi individuální řešení, pro technologicky náročné provozy.

Proč si vybrat ASTOS Machinery?

Originalita a unikátnost řešení – díky realizovanému vývoji jsme nositeli několika patentů a chráněných řešení.

Kvalita, spolehlivost a dlouhá životnost – to je typická charakteristika našich výrobků, které obstojí i v nejnáročnějších provozech s nízkými provozními náklady.

Ergonomie, funkcionalita a kvalita provedení – to nám zaručuje mezinárodní uznání.

fotka výrobní haly Astos v Aši fotka další výrobní haly

Co byste ještě měli vědět?

Automaticky řízené linky – realizujeme celou řadu projektů, ve kterých pomocí řídicích systémů jsme schopni dopravovat kusový kovový odpad, výlisky, nebo kovové třísky a třídit je pomocí systémů čidel, senzorů ad. do soustavy kontejnerů. Vše je integrováno do technologických zařízení zákazníka.

Krytování strojů – v tomto oboru jsme na špičce a naše firma je vyhledávaným dlouhodobým partnerem i za hranicemi České republiky. Nabízíme nejen výrobu krytů podle dokumentace zákazníka, ale dokážeme navrhovat i vlastní řešení včetně vypracování designových studií.

Filtrace – nabízíme od jednoduchých, tj. provozně úsporných výrobků až po soustavu fitrací vč. chlazení, ohřevu a vícestupňového čištění chladících kapalin.

Servis, údržba, revize a školení obsluhy – jsou samozřejmou součástí našich služeb.

Úspěšná firma

ASTOS Machinery, a. s., má své spokojené zákazníky nejen v České republice, a Evropě, ale také v zámoří.

Stále rostoucí počet dlouhodobých zákazníků, pro které jsme se stali partnery, nás motivuje k neustálému zlepšování našich výrobků i všech služeb. A na závěr motto: našim řešením získáte technický náskok!