Expedice a montáž automatické dopravníkové linky v Rusku

Na přelomu dubna a května letošního roku proběhla expedice, montáž a následné předání dopravníkového systému realizovaného pro japonskou automobilku TOYOTA.

Samotné expedici na Východ předcházela velmi náročná administrativní příprava. Vyrobené díly připravené k expedici vyžadovaly rozsáhlé skladovací prostory a celá dopravníková linka dosahovala hmotnosti téměř 110 tun. Nakládka všech dílů proběhla přesně podle časového harmonogramu během pouhých tří dnů. Doručit včas všechny potřebné komponenty bylo klíčové nejen kvůli velké vzdálenosti, ale také kvůli nemožnosti pozdějších dodávek. Transport i hromadné proclení rozsáhlého nákladu proběhly během pěti dnů bez sebemenších problémů.

Montáž dopravníkové linky, která svými rozměry a propracovanými mechanismy, ale i společenskou prestiží přesahovala standardní zakázky, byla provedena kvalifikovanými servisními pracovníky společnosti ASTOS Machinery a. s. Jednalo se o plně automatizovanou linku vybavenou centrální řídící jednotkou SIEMENS komunikující s lisem, jejíž výkon je dimenzován až na 6 t plechového odpadu zněkolika lisů. Unikátní, celkem 86 metrů dlouhá, dopravníková linka byla sestavena ze tří speciálních dopravníků s technicky náročným konstrukčním řešením, několika servisních plošin se schodišti a masivní překlápěcí výsypky v rozsahu 6 týdnů a úspěšně předána zákazníkovi.

Přidávání komentářů není povoleno.