Acoperire de producție mașinikk

Datorită combinației unice a experienței vaste și a know-how-ului de producție în domeniul acoperirii de protecție a mașinilor, ASTOS Machinery le oferă clienților și soluții pentru cerințe foarte specifi ce:

  • Acoperirea mașinilor CNC
  • Fabricarea cabinelor (staționare și mobile)
  • împrejmuirea liniilor de producție întregi
  • Opláštění strojů (nejčastěji malé a střední CNC víceosé stroje, větší vertikální soustruhy, horizontky, brusky a výrobní linky
    – vždy se jedná o individuální řešení)

Naše konstrukční řešení mají vždy moderní design a zahrnují dodávaná periferní zařízení (dopravník třísek, filtrační zařízení, hydraulický agregát atd.). Komplexnost řešení od společnosti ASTOS Machinery zajišťuje nížší náklady na celou sestavu a zároveň vychází vstříc zvyšujícím se požadavkům na minimalizaci zástavbových ploch strojů. Kromě vlastních řešení jsme schopni vyrobit krytování podle dokumentace zákazníka. Dodávka může být koncipována pro samostatnou montáž, nebo ji zajistíme u zákazníka po celém světě.
Realizace-krytovani-Hulin-orez
V této oblasti máme opravdu bohaté zkušenosti a konstruovali jsme již i velmi specifické technologie (např. elektroerozivní obráběcí stroje). Naše výrobky splňují veškeré přísné bezpečnostní parametry, vyplývající z dané technologie. Ať už se jedná o těsnost krytů/kabin, či dalších bezpečnostních prvků (různé spínače, zavírání dveří, bezpečnostní skla, optické závory, aj.). Další časté požadavky jsou na mechanickou odolnost, tlumení hluku, odsávání par z pracovního prostoru, rychlá a snadná montáž/demontáž, zlepšení ergonomie a v neposlední řadě atraktivní design. Také proto, je téměř každá zakázka originální a řešení vždy zákazníkovi na míru.

Ukázky realizovaných projektů

od návrhu…

KK-Krytovani-obrabecich-stroju-2

…až po realizaci
KK-Krytovani-obrabecich-stroju

a. požadavky na stroj
těsnost pracovního prostoru (při průtoku 200L / min.), dvoupláštové provedení z důvodu bezpečnosti, bezpečnostní skla, zakrytí a snadný přístup k energetickým rozvodům, zakrytování prostoru pro automatickou výměnu nástrojů, integrování periferních zařízení, bezbariérová manipulace s obrobkem seshora jeřábem a zepředu vysokozdvižným vozíkem, zkrácení montáže / demontáže zakrytování a výrazné zlepšení vzhledu krytu stroje.KK-Krytovani-obrabecich-stroju-3b. realizované dodatečné speciální požadavky
(BT 1250 Siemens)

Demontovatelné zastřešení pracovního prostoru se zajištěním potřebného přístupu k pracovnímu stolu pro zavážení obrobku jeřábem shora. Příprava pro dvě odsávací jednotky, které separují z olejové mlhyviny olej pro opětovné použití v procesu obrábění.
Máte konkrétní požadavky? Kontaktujte nás prostřednictvím uvedených kontaktů.